Zespół 

Poznaj nasz Zespół

Pracujemy w myśl wartości jakimi są empatia, szacunek, poczucie bezpieczeństwa i równość wobec każdego naszego Klienta.

Robert Sławiński

Robert Sławiński

Psycholog, Terapeuta uzależnień z wieloletnim doświadczeniem w pracy z osobami uzależnionymi, doświadczającymi przemocy, w jego doświadczeniu jest także efektywna praca z osobami DDD/DDA. Robert pomaga członkom ich rodzin oraz osobom doświadczającym przemocy.W pracy terapeutycznej pasjonuje go człowiek i jego motywacja do zmiany. Swoją pracę poddaje stałej superwizji.

Natalia Hofman

Natalia Hofman

Psycholog, Terapeutka TSR , oraz w trakcie szkolenia Gestalt, Autorka książki "Jak wykryć kłamstwo". Głęboko wierzy, ze zbudowanie bezpiecznej terapeutycznej więzi leczy rany powstające na skutek pierwotnych zranień niezależnie od nurtu terapii.

Anna Kupisz (Kalwasińska)

Anna Kupisz (Kalwasińska)

Psycholog i Psychoterapeutka w trakcie szkolenia CBT. Lifecoach. pracuje z dorosłymi i parami. Korzysta w swojej pracy z nurtu DBT. Terapia online. Pomaga osobom dorosłym, które: Chcą wyznaczyć sobie cel, ale nie wiedzą jak to zrobić, Chcą wsparcia w drodze do realizacji celu, chcą wyznaczyć swoją zawodową ścieżkę, Chcą zbudować pewność siebie, Chcą pracować nad swoimi emocjami, Są zestresowane, Doświadczyły straty, Doświadczyły przemocowej relacji, Są nieustannie spięte. Czują się, jakby były w sytuacji bez wyjścia i chcą poszukać nowych rozwiązań.

Barbara Jakubowicz

Barbara Jakubowicz

Psycholog, Psychotraumatolog, Interwentka kryzysowa. W swojej pracy szczególnie istotna jest dla niej praca nad stresem traumatycznym i jego konsekwencjami. W gabinecie we wspólnej pracy w terapii psychotraumatologicznej pracuje metodami Przetwarzania poznawczego (CPT) oraz Przedłużonej Ekspozycji (PE), opartych na technikach poznawczo-behawioralnych.

Aga Boruta

Aga Boruta

Psycholog, Terapia traumy, Therapy in English. Pracuje z dorosłymi i parami.W pracy z klientem od wielu lat łączy różne narzędzia, nurty i techniki, choć najbliższa sercu jest jej terapia humanistyczno-egzystencjalna. Poza wiedzą akademicką, największe kompetencje dały jej własne życiowe doświadczenia. Aga pracuje z: kobietami, które doświadczyły przemocy seksualnej , dorosłymi potrzebującymi wsparcia w kryzysach oraz pracy z traumą, osobami, które są u progu zmian życiowych, osobami, które chcą przyjrzeć się swoim przekonaniom aby zrozumieć lepiej siebie oraz to, co kieruje w podejmowaniu życiowych decyzji

Monika Skrzeczowska

Monika Skrzeczowska

Psycholog i Psychoterapeutka TSR i w trakcie szkolenia IFS - pracuje z dorosłymi. Trener ZZL I NVCMonika pracuje w nurcie Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach. Jest członkinią Polskiego Stowarzyszenia Terapeutów Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach. Zarówno w pracy jak i codziennym życiu wykorzystuję model Komunikacji bez przemocy (Nonviolent Communication), którego jest gorącą entuzjastką.Swoją pracę poddaje superwizji.

Jagoda Krasuska

Jagoda Krasuska

Psycholog w trakcie szkoły psychoterapii CBT, Terapeutka TSR, od lat związana z biznesem. Jagoda w swojej pracy terapeutycznej stawia na relację opartą na empatii, akceptacji i tworzeniu bezpiecznej przestrzeni do wyrażania uczuć, myśli i emocji.Pracuję z osobami, które zmagają się z: kryzysem życiowym (strata, rozstanie, zmiana sytuacji życiowej), nadmiernym stresem, lękiem, trudnością w nawiązywaniu i utrzymaniu bliskich relacji, doświadczających niskiej samooceny, problemów z samoakceptacją oraz każdym kto chciałby poznać bliżej siebie i swoje potrzeby.Pracuje z dorosłymi, młodzieżą i dziećmi.

Krzysztof Krupka

Krzysztof Krupka

Psycholog, Interwent Kryzysowy, Pracuje online z dorosłymi i parami. Terapeuta TSR, Therapy in English. Przyjmuje online. Uwielbia pracę z ludźmi. Jego zdaniem każdy człowiek jest wyjątkowy, a jego historia niepowtarzalna. W swojej pracy kieruj się zasadami Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach:• Jeżeli coś działa, rób tego więcej,• Jeżeli coś nie działa, rób coś innego,• Jeżeli coś się nie zepsuło, nie naprawiaj tego

Marta Łuńska

Marta Łuńska

Psycholog i Psychoterapeutka DBT i w trakcie szkolenia CBT. Pracuje online z dorosłymi. To co sama podkreśla: ,,W pracy z Klientem ważna jest dla mnie partnerska relacja oraz korzystanie z technik opartych na dowodach naukowych. Bliskie jest mi dialektyczne spojrzenie na świat zakładające, że do jednej sytuacji można znaleźć wiele interpretacji i nawet jeśli wydają się one sprzeczne, to obie mogą być prawdziwe.

Anna Serwach

Anna Serwach

Psycholog, Psychoterapeutka TSR, Trener Umiejętności Społecznych. Pracuje z młodzieżą, dorosłymi, parami. Wspiera i pomaga osobom, które potrzebują w swoim życiu zmiany, z objawami depresji, uwikłanymi w przemoc w rodzinie, z problemami zawodowymi, problemami w relacjach, z niskim poczuciem własnej wartości, w kryzysie sytuacyjnym, emocjonalnym.

Magdalena Trzewik

Magdalena Trzewik

Psycholog, Trenerka, Współautorka książki ,,Jak zrozumieć małe dziecko”, Założycielka przedszkola i żłobka Zielona Wieża w Wilanowie. Pracuje w nurtach TSR, DBT. Prowadzi terapię indywidualną dla osób dorosłych zmagających się z kryzysem emocjonalnym, stresem, depresją czy lękiem, obniżoną samooceną, a także trudnościami interpersonalnymi, rodzicielskimi, w tym kryzysem okołoporodowym, wychowawczym, rozwodowym. ,,Życie nie toczy się tak, jak powinno, ale jest takie jak jest. Sposób w jaki sobie z tym radzisz, stanowi całą różnicę.”